Atsiliepimai

„Juoda Varna“

Karolina - itin profesionali fotografė. Dirbti kartu labai malonu ir lengva. Padeda ir pataria visais klausimais (lokacijos, modeliai, makiažas ir t.t.). Viską kruopčiai apgalvoja ir suplanuoja. Tiek fotosesijos tiek pasiruošimo metu darbas vyko itin atsakingai ir tikslingai. O rezultatai pranoko lūkesčius. Ačiū!

Ramunė ir Aurimas

Mums labai pasisekė, jog mūsų vestuvių dieną įamžino būtent Karolina. Geresnės fotografės negalėjome ir įsivaizduoti - ne tik, kad savo srities profesionalė su visom smulkmenom NUO_IKI (idėjos, detalės, terminai, net nuotraukų pateikimas), bet ir labai miela, draugiška bei stilinga asmenybė. Esame dėkingi ne tik už nuotraukas, bet ir puikias nuotaikas visą dieną, prie kurių ir stipriai prisidėjote, ir užfiksavote. Labai Ačiū! :) Nuoširdžiai rekomenduojam.

Vesta

Aciu labai Karolinai uz nuostabiai atlikta darba ir labai grazias nuotraukas. Atrinkti buvo labai sunku, kadangi visos nuotraukos labai grazios. Karolina yra tikra profesionale savo veikloje, jos meile savo darbui atsispindi nuotraukuose :). Tikrai grisiu :)

Erika ir Paulius

Mūsų vestuvių diena įamžino fotografė Karolina, mums pasisekė, kad turim nuostabias nuotraukas. Atlieka profesionaliai!!!
Karolina yra labai malonus ir šiltas žmogus. Linkiu didžiausios sekmės darbuose. REKOMENDUOJU!♥

Irma ir Edgaras

Fotosesija pavyko puikiai! Maloni ir draugiška mergina, o nuotraukos meniškos ir šiltos. Linkiu didžiausios sėkmės darbuose!

Vaida

Dėkinga už gražias nuotraukas, malonų ir šiltą bendravimą fotosesijos metu. Tai yra labai svarbu, nes tik pasitikint ir atsipalaidavus bus geras rezultatas ;) Rekomenduoju!

Miroslav

Labai gerai atliko savo darbą, greitai, kokybiškai! Tikra profesionalė, ir labai maloniai bendraujanti, daug naudingų patarimų gavau. Rekomenduoju!

Justyna ir Arnas

Ačiū už tokias gražias nuotraukas. Peržiūriu į dieną ne mažiau nei kartą ir negaliu atsižiūrėti. Ir mūsų šventės diena su Jumis buvo tokia lengva ir paprasta – labai Jums esame dėkingi už tai. Visos Jūsų nuotraukos yra tikras menas, jos net šildo, kaip miela ir gera į jas žiūrėti. ❤

Justina ir Edvinas

Laukėm jūsų pasirodymo! :)) Ačiū už jūsų darbą ir kūrybą! Buvo labai gera sugrįžti į šventę. Jūsų darbas liko labai įvertintas ir mes labai, labai dėkojame jums!! Ačiūūūū!

Odeta

Karoliną pasirinkau dėl jos kruopštaus „beauty“ portretų retušavimo. Nors tai buvo mano pirmoji profesionali fotosesiją, fotografė sukūrė labai ramią ir jaukią atmosferą. Niekur neskubant ir patariant, kaip pozuoti. O galutinis rezultatas džiugina ir akis, ir širdį. Ačiū.

Greta

Pati nuostabiausia fotografė! Nuotraukos nerealios! ❤❤

Rima

Likau patenkinta komercinės fotosesijos rezultatais. Malonus bendravimas, greitas rezultatas, profesionalumas. Rekomenduoju!

Gerda

Aukšto lygio fotografė ir tuo pačiu labai šiltas žmogus. Greitai, kokybiškai, profesionaliai atlieka savo darbą. Esu be galo patenkinta Karolinos darbu. Nuotraukos tokios nuostabios, viršija lūkesčius! ❤ Šią fotografę turėtų rinktis kiekvienas! Rekomenduoju visiems! ❤

Ieva

Labai patenkinta fotografės darbu. Asmeninė fotosesija praėjo puikiai. Rezultatas pranoko visus lūkesčius. Be menkiausios abejonės rekomenduoju kitiems :)

Ieva ir Dainius

Mūsų jauna šeima su Karolina susipažino prieš metus (2020 m. gegužės mėn.), kai jos dėka viena įsiminitiniausių dienų gyvenime atgulė į nuotraukas, kuomet ji įamžino mūsų su dabar jau vyru sužadėtuves. Kiekviena detalė, kiekviena emocija jos dėka atgulė į pačias gražiausias nutoraukas. Planuodami savo vestuvves nė akimirkos nedvedodami žinojome, kad tokią dieną patikėsime tik Karolinos objektyvui. Karolina mūsų šeimai padovanojo ne tik nuostabias ir iki širdies gelmių virpinančias nuotraukas, kuriose įamžintos pačios brangiausios mūsų gyvenime akimirkos, bet kartu padovanojo ramybę ir palaikymą tokiomis emociškai jautriomis akimirkomis. Karolina yra savo srities profesionalė ir ji vienareikšmiškai tapo mūsų šeimos fotografe nuo pat pirmo fotoaparato mygtuko paspaudimo.
Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos.
P.s. Gavome ne tik nuostabias ir įsimintinas nuotraukas, bet ir šiltą apkabinimą, kai nuo jaudulio virpėjo visa širdis ir kūnas. :)

Shaiesha

Karolina is a fantastic photographer and gifted artist. My experience with her was amazing from start to finish. Her approach is natural and you can tell she is committed to her work and profession. She is professional, on-time, and has excellent communicatiion skills. I definitely recommend Karolina! Thank you again.

Ieva ir Paul

Labai profesionali fotografė, dirba atsakingai, greitai ir parenka geriausias lokacijas fotosesijai. Su Karolina lengva dirbti, o fotosesija praeina lyg nuostabi popietė su geriausia drauge. Nuotraukas gavome labai greitai, o jų kokybė, nuotaikos perteikimas ir grožis viršijo visus lūkesčius. Labai rekomenduoju Karoliną būsimiems klientams ir pati neabejoju, kad kreipsiuos į šią fotografę dėl tolimesnių darbų ateityje.

Ieva

Nuostabi fotografė, jau ne kartą įamžinusi puikias mano gyvenimo akimirkas. Turėjau asmeninę fotosesiją, bei fotosesiją studijoje, kai neturėjau nė žalio supratimo ką daryti, kur žiūrėti, tačiau ji kantriai viską aiškino, o to rezultatas – gražiausios mano nuotraukos. Jos paslaugomis taip pat naudojomės šventės fotosesijai. Nuotraukos nuotaikingos, jausmingos, akimirkos bei emocijos labai gražiai perteiktos. Jos paslaugomis naudosiuosi dar tikrai ne kartą. Ačiū! REKOMENDUOJU!

„GODAleather“

Nuostabi fotografė! Įgyvendinom visas idėjas su kaupu, nuotraukos pateisino visus lūkesčius. Rekomenduoju 120% :)

Inga

Noriu pasidžiaugti ir labai padėkoti Karolinai už kantrybę fotosesijos metu ir įgyvendintus lūkesčius. Tikrai profesionali ir mylinti savo darbą fotografė. Atlikome asmeninę fotosesiją ir portretus skirtus darbui - rezultatas nuostabus!

Giedrė

Puiki fotografė, labai rekomenduoju.:) Paprastas, šiltas ir nuoširdus bendravimas, gera atmosfera fotosesijos metu. Nuotraukas atsiuntė greitai ir rezultatas nudžiugino. Viskas labai patiko nuo pradžių iki galo. Ačiū Karolinai !!!

Kotryna

Rekomenduoju Karolina! Labai lengva dirbti kartu, nuotraukos - tobulos!

Viktorija

Labai profesionali fotografė, iškart suprato ko norime ir darbą atliko be priekaištų. Fotosesijos metu buvo puiki atmosfera, planuojame kreiptis vėl bei rekomenduoti kitiems.

Aušra

Iš Karolinos užsisakau nuotraukas jau ketvirtą kartą. Nuotraukos visada būna kokybiškos, profesonaliai retušuotos. Fotografė maloniai bendrauja ir visada įsiklauso į kliento nuomonę. Rekomenduoju!

Gabrielė

Nuostabi fotografė! Nuotraukos pasakiško grožio ❤ Labai maloni, lengvai bendraujanti, savo srities profesionalė!

Rūta ir Lukas

Rekomenduoju! Viskas puiku, Karolina tikra profesionalė, visi likome sužavėti.

Laura

Nuoširdžios rekomendacijos! Jau kelintą kartą kreipiuosi į Karoliną- tiek fotosesijos laikas, tiek gautas rezultatas visuomet pradžiugina. Smagu, kad fotografė iniciatyvi ir atvyksta jau su vizija. Tikrai puikiai savo darbą išmanantis žmogus :)

Inga ir Martynas

Karolina įamžino mūsu su vyru vestuviu šventę. Nekilo abejoniu del jos pasiulymu nuotraukos išpildymui. Karolina labai ‘poetiškomis’ akimis žiūrėjo į kiekviena dienos situacija. Tiesiog “tapė” spalvomis, žmoniu emocijomis, tos dienos šešėliais... Nuotraukose labai gerai atsispindi tos dienos emocija. Esam be galo dėkingi kad nors trumpam fotografė sugebėjo sustabdyti laika ir emocija!!! 🤍 tikrai rekomenduoju!!!!!

Juozas

Karolina profesionali ir puiki fotografė. Fotosesijos metu patarimais padėjo tiek su kompozicija tiek su pozavimu. Nuotraukos išėjo stulbinančios ir pritaikytos mano konkrečiam atvejui. Labai rekomenduoju!

Dainora ir Gytis

Karolina - puiki fotografė, gebanti iškart pajausti, ko nori klientai. Vestuvių nuotraukomis negalime atsidžiaugti! Karolina yra ne tik profesionali, bet su ja ir itin lengva bendrauti. Ji mielai pataria ir dėl pozų, ir dėl lokacijų. Mums fotosesijos vietą, beje, Karolina ir atrado. Buvo tiesiog fantastiška!
Liko tik geriausi įspūdžiai, tad visiems ramia širdimi galime rekomenduoti. Sąžininga, patikima, įsiklausanti, punktuali, profesionali fotografė :)

Arminas

Karolina - savo darbą mylinti specialistė, gavau rezultatą geresnį nei tikėjausi ir greičiau nei sakė jog bus ! Tikrai rekomenduoju, sėkmės darbuose ir sakau didelį ačiū.

Jolanta ir Justinas

Labai džiaugiamės, kad mūsų vestuvių dieną su mumis buvo Karolina. Tiek aš, tiek mano vyras nesame dažni pozuotojai prieš kameras, o vestuvių fotosesija buvo mums pirma bendra. Sulaukę nuotraukų buvom lengvai apstulbę. Wow, nuotraukos fantastiškos, o mes net nepajutom, kaip tai įvyko. Mūsų fotosesija tiesiog švelniai praplaukė, o Karolina padarė nuostabų, tylų profesionalo darbą.

Viktorija ir Antanas

Karolina į darbą žiūri labai atsakingai ir profesionaliai, skiria laiko išankstiniam planavimui ir pasiruošimui. Mūsų šventė vyko žiemą, kai lauke yra kur kas mažiau lokacijų fotografuotis, tačiau fotografė iš anksto suplanavo ir pasiūlė keletą sprendimų. Esame labai patenkinti rezultatu, o ypač gražūs šventės dalyvių portretai!

Lina

Labai dėkinga Karolinai už šiluma dvelkiančias nuotraukas, tokias, kurių ir norėjau:)) Kantrybė ir ramuma fotografuojant visišką naujokę kas liečia pozavimą, greitai gautos nuotraukos ir puiki komunikacija su klientu. Rekomenduoju! 10/10

Justina

Nuostabi fotografė. Labai lengva bendrauti. Profesionalus darbas. Esu labai patenkinta fotosesijos rezultatais. Didžiausios rekomendacijos.

Viktorija

Karolina, ačiū labai už nuotraukas, tik dabar pažiūrėjau. Visos labai nuostabios, nuostabi fotografė 👏👏 Ačiū 😘

Salomėja

Ačiū labai! Apsidžiaugėm iki mėnulio ir atgal 😀
Nuostabios nuotraukos! Išsisaugau jūsų kontaktą ateities kartams. Būtinai dar kreipsiuosi 🙂

Viktorija

Norėčiau padėkoti Karolinai už puikų laiką fotosesijos metu. Labai patiko Karolinos idėjos ir bendravimas, lengvumas ir paprastumas. Bet labiausiai nustebino galutinis rezultatas – nuotraukos viena už kita gražesnes, puikios kokybės. Ačiū! Rekomenduoju visiems :)

Erika

Puiki fotografė ir pašnekovė, tikrai nebaisu atsipalaiduoti prieš objektyvą, net fotografuojantis pirmą kartą. Nežinant, kaip pozuoti, kokį žvilgsnį nustatyti, ne bėda, visuomet patars ir pagaus gražiausią kadrą. Net ir pačią paprasčiausia nuotrauką gali padaryti ypatinga. Rekomenduoju!

Kristina ir Justinas

Labai labai ačiū! Smagiai praleidome vakarą mėgaudamiesi nuotraukomis!:)

Jovita

Rekomenduoju!!! Paprasta, smagu dirbti kartu, o nuotraukos pranoko lūkesčius! Tookios gyvos ir gražios!:))