Atsiliepimai

Vaida

Dėkinga už gražias nuotraukas, malonų ir šiltą bendravimą fotosesijos metu. Tai yra labai svarbu, nes tik pasitikint ir atsipalaidavus bus geras rezultatas ;) Rekomenduoju!

Miroslav

Labai gerai atliko savo darbą, greitai, kokybiškai! Tikra profesionalė, ir labai maloniai bendraujanti, daug naudingų patarimų gavau. Rekomenduoju!

Justyna ir Arnas

Ačiū už tokias gražias nuotraukas. Peržiūriu į dieną ne mažiau nei kartą ir negaliu atsižiūrėti. Ir mūsų šventės diena su Jumis buvo tokia lengva ir paprasta – labai Jums esame dėkingi už tai. Visos Jūsų nuotraukos yra tikras menas, jos net šildo, kaip miela ir gera į jas žiūrėti. 💗

Justina ir Edvinas

Laukėm jūsų pasirodymo! :)) Ačiū už jūsų darbą ir kūrybą! Buvo labai gera sugrįžti į šventę. Jūsų darbas liko labai įvertintas ir mes labai, labai dėkojame jums!! Ačiūūūū!

Odeta

Karoliną pasirinkau dėl jos kruopštaus „beauty“ portretų retušavimo. Nors tai buvo mano pirmoji profesionali fotosesiją, fotografė sukūrė labai ramią ir jaukią atmosferą. Niekur neskubant ir patariant, kaip pozuoti. O galutinis rezultatas džiugina ir akis, ir širdį. Ačiū.

Greta

Pati nuostabiausia fotografė! Nuotraukos nerealios! ❤️❤️

Rima

Likau patenkinta komercinės fotosesijos rezultatais. Malonus bendravimas, greitas rezultatas, profesionalumas. Rekomenduoju!

Gerda

Aukšto lygio fotografė ir tuo pačiu labai šiltas žmogus. Greitai, kokybiškai, profesionaliai atlieka savo darbą. Esu be galo patenkinta Karolinos darbu. Nuotraukos tokios nuostabios, viršija lūkesčius! ❤ Šią fotografę turėtų rinktis kiekvienas! Rekomenduoju visiems! ❤

Ieva

Labai patenkinta fotografės darbu. Asmeninė fotosesija praėjo puikiai. Rezultatas pranoko visus lūkesčius. Be menkiausios abejonės rekomenduoju kitiems :)

Ieva ir Paul

Labai profesionali fotografė, dirba atsakingai, greitai ir parenka geriausias lokacijas fotosesijai. Su Karolina lengva dirbti, o fotosesija praeina lyg nuostabi popietė su geriausia drauge. Nuotraukas gavome labai greitai, o jų kokybė, nuotaikos perteikimas ir grožis viršijo visus lūkesčius. Labai rekomenduoju Karoliną būsimiems klientams ir pati neabejoju, kad kreipsiuos į šią fotografę dėl tolimesnių darbų ateityje.

Ieva

Nuostabi fotografė, jau ne kartą įamžinusi puikias mano gyvenimo akimirkas. Turėjau asmeninę fotosesiją, bei fotosesiją studijoje, kai neturėjau nė žalio supratimo ką daryti, kur žiūrėti, tačiau ji kantriai viską aiškino, o to rezultatas – gražiausios mano nuotraukos. Jos paslaugomis taip pat naudojomės šventės fotosesijai. Nuotraukos nuotaikingos, jausmingos, akimirkos bei emocijos labai gražiai perteiktos. Jos paslaugomis naudosiuosi dar tikrai ne kartą. Ačiū! REKOMENDUOJU!

Kotryna

Rekomenduoju Karolina! Labai lengva dirbti kartu, nuotraukos - tobulos!

Shaiesha

Karolina is a fantastic photographer and gifted artist. My experience with her was amazing from start to finish. Her approach is natural and you can tell she is committed to her work and profession. She is professional, on-time, and has excellent communicatiion skills. I definitely recommend Karolina! Thank you again.

Viktorija

Labai profesionali fotografė, iškart suprato ko norime ir darbą atliko be priekaištų. Fotosesijos metu buvo puiki atmosfera, planuojame kreiptis vėl bei rekomenduoti kitiems.

Aušra

Iš Karolinos užsisakau nuotraukas jau ketvirtą kartą. Nuotraukos visada būna kokybiškos, profesonaliai retušuotos. Fotografė maloniai bendrauja ir visada įsiklauso į kliento nuomonę. Rekomenduoju!
💗

Rūta ir Lukas

Rekomenduoju! Viskas puiku, Karolina tikra profesionalė, visi likome sužavėti.

Laura

Nuoširdžios rekomendacijos! Jau kelintą kartą kreipiuosi į Karoliną- tiek fotosesijos laikas, tiek gautas rezultatas visuomet pradžiugina. Smagu, kad fotografė iniciatyvi ir atvyksta jau su vizija. Tikrai puikiai savo darbą išmanantis žmogus :)

Viktorija ir Antanas

Karolina į darbą žiūri labai atsakingai ir profesionaliai, skiria laiko išankstiniam planavimui ir pasiruošimui. Mūsų šventė vyko žiemą, kai lauke yra kur kas mažiau lokacijų fotografuotis, tačiau fotografė iš anksto suplanavo ir pasiūlė keletą sprendimų. Esame labai patenkinti rezultatu, o ypač gražūs šventės dalyvių portretai!

Arminas

Karolina - savo darbą mylinti specialistė, gavau rezultatą geresnį nei tikėjausi ir greičiau nei sakė jog bus ! Tikrai rekomenduoju, sėkmės darbuose ir sakau didelį ačiū.

Viktorija

Karolina, ačiū labai už nuotraukas, tik dabar pažiūrėjau. Visos labai nuostabios, nuostabi fotografė 👏👏 Ačiū 😘

Salomėja

Ačiū labai! Apsidžiaugėm iki mėnulio ir atgal 😀
Nuostabios nuotraukos! Išsisaugau jūsų kontaktą ateities kartams. Būtinai dar kreipsiuosi 🙂

Viktorija

Norėčiau padėkoti Karolinai už puikų laiką fotosesijos metu. Labai patiko Karolinos idėjos ir bendravimas, lengvumas ir paprastumas. Bet labiausiai nustebino galutinis rezultatas – nuotraukos viena už kita gražesnes, puikios kokybės. Ačiū! Rekomenduoju visiems :)

 

Erika

Puiki fotografė ir pašnekovė, tikrai nebaisu atsipalaiduoti prieš objektyvą, net fotografuojantis pirmą kartą. Nežinant, kaip pozuoti, kokį žvilgsnį nustatyti, ne bėda, visuomet patars ir pagaus gražiausią kadrą. Net ir pačią paprasčiausia nuotrauką gali padaryti ypatinga. Rekomenduoju!

Kristina ir Justinas

Labai labai ačiū! Smagiai praleidome vakarą mėgaudamiesi nuotraukomis!:)

Jovita

Rekomenduoju!!! Paprasta, smagu dirbti kartu, o nuotraukos pranoko lūkesčius! Tookios gyvos ir gražios!:))